Ano, je to tak! Máme nový merch! A GHMP Art Book Fair 22 je nebližší příležitostí, kdy se s ním můžete potěšit a odnést si ho a krásné knihy o umění v něm.

Na letošním Czech Design Weeku, který proběhl 2.–4. září ve Výstavní síni Mánes, jsme představili nový merchandise.

Zaujme vás pěti různými citacemi z článků našich redaktorů a když si text budete chtít přečíst celý, naskenujte si jeho QR kód, který je součástí designu. Můžete tak oplývat a hýřit vznosnými citacemi, ale také se dostanete do jejich kontextu a QR vám upgradne IQ. Intelektuální taška s rozměry nejen na knihy o umění, ale i na štětce a barvy (a i ná vás plantery jsme mysleli a proto má taška velkorysých 43 x 43 x 12 cm, aby se vám tam monstery i jiné pokojovky vešly jako do pokojíčku).

A protože samozřejmě fandíme udržitelnosti, taška je plátěná z kvalitní pevné tkaniny a recyklovatelná, od skvělého výrobce Malfini.

Přijďte si přečíst náš nový merchandise už v posledním zářijovém víkendu do Trojského zámku na GHMP Art Book Fair 22. Nebudeme tam pouze my, ale mnoho skvělých nakladatelství a prodejců knih a publikací zaměřených na umění. Takže spoustu krásných knih si odnesete v naší čtivé Artikl tašce.

Nestihli jste si tašku koupit? Za 350 CZK vám ji pošleme až domů. Napište si o ni mailem na info@media4free.ct s předmětem MERCH22.