partneřiHlavní partneři:


HOTEL HORIZONT

HOTEL HORIZONT

Hotel Horizont je dominantou horského městečka Pec pod Sněžkou, které je součástí SkiResortu Černá hora – Pec, největšího lyžařského areálu v Čechách. Vyhlášená kuchyně, moderní sport a wellness centrum, stejně jako vlídný a vstřícný personál nabízí to správné zázemí pro všechna horská dobrodružství v každém ročním období. A oblíbená lanovka na Sněžku je na dohled od hotelu.


HOTEL PORT

HOTEL PORT

Pouhou hodinu cesty od Prahy, přímo na břehu Máchova jezera, leží hotel Port. Stavba roku 2012 a místo s jedinečným géniem locci. Venkovní a vnitřní bazén, sport a wellness centrum, lesopark s řadou sportovišť i vlastní pláž jsou místa, kde lze nerušeně relaxovat či sportovat. Nezapomenutelné jsou východy a západy slunce nad jezerem, stejně jako kulinářské speciality místní kuchyně.


CLUB-MATE

CLUB-MATE

Zachutná na třetí lok. Club-Mate je osvěžující ledový čaj z rostliny yerba mate s přírodním kofeinem a nízkým obsahem cukru. Původem z jižní Ameriky, duší z Berlína.
WOSTOK

WOSTOK

Wostok jsou neortodoxní limonády inspirované historií vyráběné v Berlíně a plněné v sodovkárnách bývalé NSR.


Partneři:


Kino Světozor

Kino Světozor

Pražské artové kino.
Kino Aero
Kino Aero

Kino s jedinečnou atmosférou.
Bio OkoBio Oko

Nové oko nad Prahou.
Palác Akropolis

Centrum nezávislé kultury, které nabízí ojedinělé hudební, divadelní a výtvarné projekty.
TANEC PRAHA

Tanec Praha provozuje divadlo Ponec, pořádá festivaly současného tance a pohybového divadla a projekty podporující mobilitu umělců.


Divadlo Archa

Je centrem pro současná scénická umění bez ohledu na hranice mezi žánry. Slouží publiku, které je hledající, kritické a náročné.


Alfred ve dvoře

Divadlo Alfred ve dvoře, jehož provozovatelem je od roku 2001 občanské sdružení Motus, prezentuje současné trendy z oblasti živého umění s akcentem na pohybové, vizuální a experimentální divadlo.
Studio Hrdinů

Otevřená divadelní scéna s jasným dramaturgickým záměrem a výrazným okruhem divadelních spolupracovníků. Ve své hlavní dramaturgické linii se zaměřuje na převážně autorské, režisérské projekty s důrazem na spolupráci zahraničních a domácích divadelních tvůrců a na žánrové a oborové přesahy.
Dům umění města Brna

Brněnská výstavní instituce zaměřená na aktuální umění. Pod DUMB spadá i Galerie G99 a Dům pánů z Kunštátu.
Národní galerie v Praze

Národní galerie je státní organizace spravující největší sbírku výtvarného umění v Česku. Umění ze svých sbírek vystavuje ve stálých expozicích a pořádaných výstavách v několika budovách v Praze i mimo ni.
CZECHDESIGN

Organizace, která dlouhodobě prosazuje uplatňování designu v praxi. Připravuje výstavy, přednášky, workshopy, designérské soutěže a informuje o aktuálním dění na české designérské scéně.


Design Cabinet CZ

Design Cabinet CZ vznikl roce 2008 jako nadační program Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství se záměrem pokračovat v některých činnostech Design centra ČR.
Informuji.cz

Akce a kultura z celé ČR – kulturní akce a novinky, program kin a divadel.
FREEZE FEST aneb KULTURA JINAK

Svobodný festival – divadlo, hudba, malba, graffiti, tanec, lightdesign, workshopy, streetart, výstavy, žonglování, performance, fireshow, přednášky, sítotisk, projekce filmů, videoinstalace, prostorové objekty – každý se může zapojit!
Asociace českých filmových klubů

AČFK sdružuje přes 120 filmových klubů a 20 000 členů v celé České republice, metodicky pomáhá filmovým klubům v činnosti a mimo jiné do české distribuce uvádí kolem 10 umělecky hodnotných filmů ročně.