předplatné

Artikl je tištěný kulturní měsíčník, který v lednu 2023 vychází již desátý rok. Srozumitelně přináší to podstatné, co by vám z nemainstreamové kulturní scény nemělo uniknout. Recenze, tématické úvahy, eseje, pozvánky a aktuální kulturní přehled. K dostání je zdarma na dobrých kulturních místech po České republice na začátku měsíce. Dostávejte rok kultury až domů do své schránky jako první pravidelně každý měsíc a bez obav, že by vám z kulturního dění něco zásadního uteklo. Artikulujte kulturu s námi.


ROK KULTURY je roční předplatné v ceně 1000 Kč. Jeho zakoupením uděláte radost hned dvakrát – podpoříte udržitelnost nemainstreamové nezávislé kulturní publicistiky a darujete rok kultury – sobě nebo komukoli dalšímu.

Roční předplatné ROK KULTURY objednávejte formou zaslání e-mailu na adresu predplatne@media4free.cz s předmětem Rok kultury. Uvést stačí poštovní adresu. Pak už bude Artikl chodit pravidelně každý měsíc do schránky.Máte-li zájem dostávat ARTIKL přímo do schránky, můžete nás kdykoli kontaktovat. Rádi pro vás pravidelné zasílání zajistíme.

Roční předplatné (12 čísel): 689 Kč
Půlroční předplatné (6 čísel): 589 KčPředplatné pro instituce a firmy
Pokud chcete mít měsíčník ARTIKL k dispozici ve vaší čítárně, galerii, kavárně nebo třeba restauraci, objednejte si pro tyto účely předplatné více kusů.

Roční předplatné 8 ks měsíčně (12 čísel): 1 489 Kč
Půlroční předplatné 8 ks měsíčně (6 čísel): 1 089 Kče-mail: predplatne@media4free.cz