předplatné

Artikl je tištěný kulturní měsíčník, který v lednu 2020 vychází již sedm let. Srozumitelně přináší to podstatné, co by vám z nemainstreamové kulturní scény nemělo uniknout. Recenze, tématické úvahy, eseje, pozvánky a aktuální kulturní přehled. K dostání je zdarma na dobrých kulturních místech po České republice na začátku měsíce. Dostávejte rok kultury do své schránky a artikulujte kulturu s námi.


Voucher ROK KULTURY na roční předplatné má cenu 1000 Kč. Jeho zakoupením uděláte radost hned dvakrát – podpoříte nemainstreamovou nezávislou kulturní publicistiku a darujete rok kultury.

Roční předplatné ROK KULTURY objednávejte formou zaslání e-mailu na adresu predplatne@media4free.cz s předmětem Rok kultury. Uvést stačí poštovní adresu.
Pak už vám Artikl bude chodit pravidelně každý měsíc do schránky.Máte-li zájem dostávat ARTIKL přímo do schránky, můžete nás kdykoli kontaktovat. Rádi pro vás pravidelné zasílání zajistíme.

Roční předplatné (12 čísel): 489 Kč
Půlroční předplatné (6 čísel): 369 KčPředplatné pro instituce a firmy
Pokud chcete mít měsíčník ARTIKL k dispozici ve vaší čítárně, galerii, kavárně nebo třeba restauraci, objednejte si pro tyto účely předplatné více kusů.

Roční předplatné 8 ks měsíčně (12 čísel): 1 279 Kč
Půlroční předplatné 8 ks měsíčně (6 čísel): 889 Kče-mail: predplatne@media4free.cz