Přehlídka české elektronické hudby se představí 6. června 2014 v industriálních prostorech bývalé smíchovské sklárny MeetFactory.

Organizátoři Elekce úspěšně uzavřeli hudební line-up s bezmála třiceti účinkujícími. Na venkovní A2 stage si můžete zatančit se sluchátky a zazpívat do falešného ticha na Silent Discu, divadelní stage se zhostí performance, kde si zahrají jako minulý rok studenti AMU. Režisérka Loly Lolyová (Kateřina Dudová) prozradila, že se jedná o divadelní představení, ve kterém se řeší povrchní podstata umění. Formálně se objevuje modrá je dobrá.

Ještě dříve si ale můžete všimnout modré na profilech všech účinkujících na facebookové stránce Elekce, kde tato barva znázorňuje kategorii živých vystoupení, zelenou má doprovodný program a červenou dostali DJové. Kdo jsou tito umělci? Druhý ročník Elekce se soustředí především na nejmladší generaci hudebníků, kteří dokázali v krátkém období minulého roku potvrdit svůj nesporný talent, zájem a vášeň pro elektronickou hudbu. Návštěvníci tak mají šanci poznat nová jména, ale i některé prověřené „klasiky“.

Pokud ještě nemáte, tak si vytiskněte elektronické lístky za 250 Kč na goout.cz. Razítko s obrázkem bude stát na místě 300 Kč. º


Elekce Festival 6. 6. Praha