Darujte rok kultury a to ne jen tak ledajaký, ale rok jubilejní desátý!

Artikl je tištěný kulturní měsíčník, který lednovým vydáním roku 2023 otevírá stránky svého 10. ročníku a to díky vám a vašemu zájmu o umění a kulturu. Artikl srozumitelně představuje současné umění a přináší to podstatné, co by vám z nemainstreamové kulturní scény nemělo uniknout. Portfolia výrazných mladých umělců a umělkyň, recenze, tematické úvahy, eseje, pozvánky a aktuální kulturní přehled. Darujte rok kultury, darujte předplatné Artiklu a mějte kulturu celý rok po ruce jako první. K předplatnému navíc dostanete jako dárek hodnotnou knihu, která vás překvapí (vybíráme pro vás my) a čtivou plátěnku, která unese i všechny vaše těžkosti (vybíráte si vy).

Plátěnku jsme představili na letošním Czech Design Weeku a nyní může být jedna vaše. Zaujme vás pěti různými citacemi z článků našich redaktorů a když si text budete chtít přečíst celý, naskenujete si jeho QR kód, který je součástí designu. Můžete tak oplývat a hýřit vznosnými citacemi, ale také se dostanete do kontextu citací a QR vám upgradne IQ. Intelektuální taška s rozměry nejen na knihy o umění, ale i na štětce a barvy (a i ná vás plantery jsme mysleli a proto má taška velkorysých 43 x 43 x 12 cm, aby se vám tam monstery i jiné pokojovky vešly jako do pokojíčku). A protože samozřejmě fandíme udržitelnosti, taška je plátěná z kvalitní pevné tkaniny a recyklovatelná, od skvělého výrobce Malfini. Jakou si vyberete?

Darujte rok kultury, darujte předplatné Artiklu.
Roční předplatné s plátěnkou 1000 CZK
Roční předplatné s knihou, plátěnkou a podporou nemainstreamové kulturní publicistiky 2000 CZK

Roční předplatné ROK KULTURY 23 objednávejte formou zaslání e-mailu na adresu predplatne@media4free.cz s předmětem ROK KULTURY 23. Uvést stačí poštovní adresu, vybranou variantu předplatného a variantu plátěnky. Pak už bude Artikl chodit pravidelně každý měsíc do schránky na zadanou poštovní adresu.