Lorem Ipsum Dexempo Multo Šumpoplex !!
… a je tu desátý, jubilejní ročník tradiční květnové kyselky pod širým nebem v oblíbeném údolíčku na Tišině, kam jistě i letos rádi najdete cestu, ať už vás sem navedou radostně mihotavá obrysová světla Babionské věže, vyladění na dlouhé vlně proti proudu potoka či důmyslný systém pozemních piktogramů. Poučnému osudu prvního známého multikulturního megapolisu starověké Intermezzopotámie se zkušeně vyhneme ladným palindromatickým obloukem.


Občanským soukolím pěstěné pořádky si unisono přineseme ze všech svých koutů světa kraje, abychom je pak po dávkách naředili chaosem zvířeným turbulencí zpomalovače spojek, citoslovcí i částic a ponořili se tak na chvíli do experimentální lázně vzájemného neporozumění a zmatení druhé signální soustavy přímo pod pulsujícíma nohama, aby nám vzápětí nad rukou vykrystalizovalo blahodárně nakypřené ponětí a ke sdílení nápadů a přání byl v závěru vyplynut percepční jazyk veskrze jednotný. Zkrátka víkend jako bumerang:) ∞

BABION 2011 – 10. ročník psychedelic/goa trance festivalu pod širým nebem navazující volně na Bibione-BioNebio-Möbio-Bios-Biolest-Bioles-Bioples-Bioplex a Plexus Solaris.
20.–23. 5.
lesní tábořiště Tišina
Kožlany u Rakovníka
podrobné obstrukce a info k účinkujícím na bio.mimo.cz a www.psytrance.cz