Kdo by neznal pražskou Sheexy Boat. Legendární plavbu v rytmu house music, která je proslulá nekonečnými parties, koupačkou na Slapech a vyprodáním lístků během pár dní. Letos vyplouvá už podeváté a o zábavu se postarají Tazz & Biodan, Slater a Ondrej K & Zissou. Jakmile loď zakotví, začíná afterparty v Chapeau Rouge, na které vystoupí i headliner Several Definitions.

Mladý švýcarský DJ, který si říká Several Definitions, pochází z Lausanne. Od svých osmi let hraje na bicí a kromě house music má zkušenosti i z hiphopové kultury, ve které se zajímal především o scratchování.

Svoji první autorskou věc vydal, když mu bylo osmnáct. V té době se pohyboval na pomezí house a elektra. Postupně se během let přes různé labely dopracoval k deepovějším zvukům a čistějším melodiím.

V loňském roce se styl Several Definitions ustálil na novodobém deep-techno soundu, který ho dostal mezi přední evropské DJs. Své skladby vydává tento talentovaný Švýcar na prestižních labelech, jako jsou Still vor Talent a Knee Deep In Sound, se kterými jsou spojena jména jako Hot Since 82 a další.

Letošní Sheexy Boat vyplouvá v sobotu 1. srpna ve 13:00 z náplavky u Štefánikova mostu. Afterpárty v třípatrovém klubu Chapeau Rouge začíná ve 22:00 a vystoupí na ní i Several Definitions. Zajistěte si svůj palubní lístek včas! º


autor: Hedvika Pajerová