Nejžádanější electro-swingová noc v Česku a na Slovensku na svém nekončícím turné nevynechá Prahu! V sobotu 14. května čeká Roxy strhující párty se zástupem vyhlášených DJs a s britskou kapelou v čele. Šmrnc celému programu dodá pestrý doprovodný program. Nechte se vtáhnout do víru nezapomenutelné atmosféry Electro Swing Fever.

V květnu přivítá Roxy výběrovou záležitost z Londýna. Živou electro-swingovou kapelu Kitten and The Hip! Prvotřídní hudební selekce naservíruje rovnou pět zkušených šviháků z prestižního bookingu Electro Swing Bohemia. Na pódiu se vystřídá oblíbené DJské duo Swing Thing & Papa Django, žilinský DayD, pražští Max W. a Swing Garden. Doprovodný program dokonale dotvoří prvotřídní zážitek, užijete si swingový workshop, akrobatickou show a mnoho dalšího.

Když dáte dohromady mladou půvabnou zpěvačku s nádherným hlasem a zkušenou popovou hvězdu, stvoříte londýnské Kitten and The Hip! V Roxy rozbalí svou live show ve společnosti tří top class muzikantů. Mezi své záliby řadí „sex drogy & rock’n'roll“, takže je na co se těšit. Jejich tvorba perfektně snoubí electro-swing, R & B a diskotékový sound se špetkou drum’n'basu, a proto samozřejmě neunikla pozornosti velikánů electro-swingové scény. Známí Bart and Baker, které si mimochodem užilo publikum Electro Swing Fever na podzim, zařadili jejich song do jedné ze svých uznávaných hudebních kompilací.

DJs hrající za stáj Electro Swing Bohemia jsou pravidelnými hosty nejrůznějších klubů i festivalů nejen u nás, ale i v zahraničí. Na pražské electro-swingové horečce se postarají o pestrost tanečních beatů. Největším lákadlem jsou energičtí Swing Thing & Papa Django, kteří se na stage potkali s hudebními esy jako The Parov Stelar Band, Bart & Baker, Swingrowers, Alice Francis či Dunkelbunt. Neméně kvalitní hudební selekce k nespoutanému křepčení, naservírují dva pražští kolegové Max W. a Swing Garden. Vůbec poprvé se za mixpult v pražské Roxy postaví žilinský rodák s výjimečným citem pro výběr tracků DayD.

Aktivní zážitek nabídne workshop základních swingových kroků pod vedením lektorů z bratislavské taneční školy B-Swing. Dech beroucí podívanou nabídne akrobatické představení nad hlavami návštěvníků. Pro odpočinek mezi nekontrolovaným swingováním bude připravena chilloutová stage a chybět nebude ani fotokoutek.

Electro Swing Fever startuje ve 21:00. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji na serveru GoOut.cz. Více informací najdete na facebookové události či stránce Electro Swing Bohemia.


Electro Swing Fever
Roxy (Dlouhá 33, Praha 1)
so 14. 5. 21:00autor: Filip Košťálek