Zřejmě nejúspěšnější electro-swingová akce v České republice se vrací do pražské Roxy. Taneční šílenství ve stylovém hávu vypukne 14. listopadu na Electro Swing Fever. Tentokrát s italskou kapelou, výběrovými DJs, bubenickou show a ještě bohatším doprovodným programem.

Stylová a elegantní, ale také vášnivá a divoká je událost, která již třetím rokem táhne tisíce lidí do známého pražského klubu na Dlouhé třídě v Praze 1. Oblíbená Electro Swing Fever pravidelně roztancovává plný parket tím nejlepším electro-swingem. Nejde však o tuctovou párty, ale o taneční noc s pečlivou dramaturgií a nezaměnitelnou atmosférou.

I v listopadu nám bude teplo, na výlet do Itálie nás vezmou headlineři akce, temperamentní partička Bomba Titinka. Třeskutá electro-swingová kapela z prosluněné Padovy přichází na scénu se správně ujetou show. Explosivní dubstepové beaty a melodické swingové tóny se specifickou italskou příchutí vás zaručeně vytáhnou od baru.

Rozmanitost hudebních selekcí zaručí čtveřice DJs z předního československého bookingu Electro Swing Bohemia. Pravidelní návštěvníci swingových akcí se jistě těší na dvojici špičkových performerů Swing Thing & Papa Django. Příznivce tvrdších beatů si vezme do parády charismatický Max W. – Osobitý DJ s výjimečným citem pro výběr a mix tracků okoření své vystoupení pořádným drum’n'bassem. Speciální vystoupení karlovarského elegána Paola di Maki nabídne improvizaci. Jako živý doprovod to po jeho boku rozjede mistrný bubeník.

Opravdové zážitky přinese doprovodný program. Připravte se na dechberoucí akrobatickou show, zábavný taneční workshop nebo živé projekce od VJs z KinoCirkus. Mlsouni si přijdou na své ve voňavém palačinkovém bistru a svůj outfit doladíte v kadeřnickém koutku Joshua či v pop-up obchůdku Retrosaty.cz.

Electro Swing Fever startuje ve 21:00, aktuální informace o předprodeji naleznete na facebookových stránkách Electro Swing Bohemia. Vstupenky jsou v předprodeji na serveru GoOut.cz.


autor: Filip Košťálek