Možná, že Ježíšek letos zase zapomene, kde bydlíte. A tak si raději předem zajděte pro nadílku do pražských hudebních klubů. V druhé půlce prosince vás obdarují nejedním vánočním mejdanem. Vykašlete se na shon a stres a přijďte se trochu rozptýlit.

Sobota 15. prosince nabídne tradiční Kids And Heroes Punk Rock X-Mas. Večírek, který si už potřetí nenechám ujít. Na pódiu žižkovského Matrixu zahrají kapely The Gangnails, Muerti, The Fialky, Nežfaleš, Staré Pušky a Zatrest. O afterparty se postará DJ Peterka. Akce začíná v sedm večer a vstupné odčerpá z vaší kapsy 180 korun.

Na čtvrtek 20. prosince si ve strahovském klubu 007 připravili akci Vánočník, kde se představí kapely Vagyny Dy Praga, Dreadrot a Vyčůrat a spát. Začátek koncertu je v 19:00.

A kdo by neměl vánočních koncertů dost, ať pokračuje ze Strahova rovnou na Národní do Vagonu. V pátek 21. prosince zde v rámci svého turné 22 YEARS SAMOWAR TOUR vystoupí Totální nasazení spolu s kapelami Heebie Jeebies a Dilemma in Cinema. Start hudební produkce se předpokládá na 20:30.

Bujaré předsváteční veselí všem!