Eddie Richards, Terry Francis a Nathan Coles. Že je znáš? Že jsi na nich byl na legendární Wiggle London party? V dubnu kvůli pořádné porci poctivé house music nemusíš ani vytáhnout paty z města! Ne jeden, ale všichni tři residenti ti přivezou kus Wiggle London party až pod nos, do třípatrového klubu Chapeau Rouge v centru Prahy. Party se koná 30. dubna ve všech patrech klubu!

Mixmag nazval Eddieho Richardse britským kmotrem house a techno music, což rozhodně není mimo. Eddie byl jeden z prvních, kdo začal v 80. letech experimentovat s prvky house music, ale také jedním z prvních mix DJs residentů v Camden Palace, který Record Mirror zvolil nejlepším klubem na světě.
Terry Francis vyhrál v roce 1997 prestižní cenu Best New DJ časopisu Muzik magazine. Co dělal Terry před tím, zajímalo málokoho, ale od té doby každého zajímá, kdy ho uslyší naživo. Jeho mix album Architecture pak vydobyté postavení na scéně definitivně ukotvilo a dnes stále patří k nejlepším house DJs nejen v Londýně, ale i na celém světě.

Byl to Nathan Coles, kdo společně s Terry Francisem začal pořádat dnes již legendární Wiggle parties. Nathanova kariéra se v průběhu neuvěřitelných dvaceti let zapsala do srdcí příznivců house music na čtyřech kontinentech.
Že jsou čarodějnice většinou málo čarovné? Přijď posledního dubna do Chapeau Rouge. Jedni z největších mágů house music na světě ti vykouzlí Wiggle party v Praze! º


autor: Hedvika Pajerová