Naposledy v této divadelní sezóně proběhne na Nové scéně tančírna ELECTRO SWING RIVER, jako obvykle v okouzlující divadelní kavárně s výhledem na žijící noční Prahu. Jako třešnička na dortu se na poslední tančírně bude vyjímat host večera, Američan ROD FERRONE se svou stepařskou show.

Na akci vystoupí DJ MACKIE MESSER s harmonikářem a zpěvákem MÁRIEM BIHÁRIM, electro swingové bratrstvo UNIVERSAL SWING BROTHERS, DJ BILLY HOPP, dále MIKKIM a živě DAVE TRUMPETEER. MIKKIM je držitelem ocenění ANDĚL za album roku 2012 a jako první český DJ vystoupil na legendárním britském festivalu Glastonbury.

Jako hlavní host se na Novou scénu dostaví ROD FERRONE, mezinárodně respektovaný tanečník, herec, zpěvák a choreograf, který vystupoval ve strhující show „Urban Tap“ nebo projektech „Feet 2 The Beat” či „Jazz Tap Hip Hop“ na Broadwayi. V průběhu tančírny uvede hravou stepařskou performance a originální taneční minilekci.

Během noci se můžete těšit také na fashion show FROM KAYA WITH LOVE přímo na parketě tančírny, dále na kabaretní revue, dobový biograf od YAZZ a soutěžní fotoateliér.
Na akci doporučujeme dresscode à la 50. léta, dámám vlasy vyčesané do drdolu, pro pány motýlky a kšandy. Celý program večera najdete na stránce www.swingimperium.cz. Předprodej vstupenek na www.smsticket.cz. º


ELECTRO SWING RIVER
Nová scéna Národního divadla (Národní 4, Praha 1)
pá 23. 5. 22:00autor: Aleš Krátký