Plující tančírna na divadelní lodi bratří Formanů na konci července již podruhé v této sezóně zvedá kotvy od pražské náplavky na Výtoni a vyráží po Vltavě.

Tentokrát vás při plavbě potěší MIKKIM a živá show DAVEA TRUMPETEERA, kouzelný ženský element a letní objev české klubové scény MALA TANGO, vyhlášené electroswingové bratrstvo UNIVERSAL SWING BROTHERS, elegantní dlouhán DJ BILLY HOPP, exotické krásky YAZZ & GUEST, česká hvězda DOMKA HOO­PLAY a moře nádherných překvapení.

Nesmíme zapomenout na MACKIEHO MESSERA – kapitána celé plavby. Tento korzár procestoval už stovky hudebních moří, aby vám mohl přivést to nejlepší až do Prahy.
Jako při minulé plavbě loď odráží od břehu ve 22 hodin a po zhruba hodinu a půl dlouhé cestě se vrací na malou chvíli zpět na Výtoň. V podpalubí to mezitím pěkně vře. Projížďka po Vltavě je pak zopakována ještě jednou. To už ale mnozí ve víru hudby ani nevnímali, že loď brázdí zvlněnou řeku.

Že jste ještě nebyli na takovéto plavbě? Určitě to stojí za to! Ale pozor, loď uveze jen omezené množství tančících námořníků. º


Swing na Lodi Tajemství
Loď Tajemství (kotviště Výtoň, Praha 2)
čt 31. 7. 20:00 • rezervace a předprodej za 280 Kč na www.smsticket.cz, info na www.swingimperium.czautor: Adam Krátký