Rozpálená Praha je zabijákem jakékoli dobře směrované aktivity. Ploužíš se ulicema, sedíš na zaplivaný zahrádce. Čekáš, až to pekelný šílenství odpadne, aby ses mohl odploužit domů a zaspat to. Taky jde ale vyrazit do podzemí, zapomenout na tu venkovní apokalypsu a zažít bassové běsnění. Červencový program téhle akce se o tebe postará.

Přímo v centru, bez potřeby dojet kamsi až na kraj mezi pole louky lán, je možné poslechnout si současné DJ, od house přes trap k dubstepu. Už skoro legendární akce Dubstep Wednesdays má svoje pokračování. V pražském klubu Chapeau Rouge se připravují červencové WED BASS, které dovezou zajímavé hosty. Hned šestého se objeví DJ Cyper. Týden na to to bude nizozemský dubstep DJ Baromar. Poslední středa v měsíci je pak opět v rukou nizozemských hráčů. Alkmaarsko amsterdamská dvojice spojila síly a teď David a Shen produkují společně. Jejich drum’n'bassové Mind Theory se společně s dalším hostem předvede 27. července. Pravidelně se na programu vedle zahraničního osazenstva objeví i dubstepový DJ Hlava, který je už v Chapeau zaběhnutou stálicí.

Zažijte nejlepší bassové akce Prahy, klub je otevřený do brzkých ranních hodin. Stepovat je dobré před branami Chapeau vždycky od desíti a příjemným povzbuzením je každopádně vstup zdarma. º