Febiofest Music Festival se dnes přehoupl do druhé poloviny programu a za uplynulé dny předčil veškerá očekávání organizátorů. S denní návštěvností kolem dvou tisíc lidí se stává do tohoto pátku jistotou pro posluchače hudby všech žánrů a milovníky večírků.

Velkou návštěvnost zaznamenaly i přímé přenosy a to včetně velkého ohlasu ze zahraničí. Pro ty, co nemohou dorazit osobně, probíhají přenosy každý den na webu live.febiofest.cz. O kvalitní požitek z virtuální návštěvy se stará partner festivalu Febiofest PRO-ZETA Broadcasters.

Dnes v úterý 30. března se mohou návševníci těšit na gradující program ska, rock, hard-core a punk. Program vyvrcholí koncertem kapel Pohřební kapela od 20:00 a Sunflower Caravan od 22:00. Na malé scéně zahrají tradičně světové rytmy v podání kapel Nebiba a Grape.

Zítra, ve středu 31. března, začíná program hlavní scéně několika kapelami přihlášenými do soutěže Jam.eu Open Stage. Od 18:00 vystoupí česko-francouzský projekt King Kalabash & Riddimshot. Hlavní hvězdou večera je držitelka mnoha hudebních ocenění, rocková básnířka a vynikající zpěvačka LENKA DUSILOVÁ.

Vybrali jsme pro Vás jen to nejdůležitější z nejbližších koncertů. Program celého Music Festivalu je možné nalézt na webové stránce http://www.febiofest.cz/cs/musicfest

Program Music Festivalu startuje každý den od 15:00 hod a poběží do časného rána.
Vstupné je tradičně zdarma!