S nejšťavnatější atmosférou i v zářijových dnech se můžete potkat kousek od Staroměstského náměstí, kde se nachází velmi příjemný koktejl bar nesoucí název Orange bar.

Hned po první návštěvě jsem zjistila, že název je vskutku trefný. Kolem mě se rozprostíraly oranžové stěny budící svou plastickou strukturou pocit, že opravdu sedím v pomeranči. Obsluha byla vstřícná a ochotná mi vytvořit jakýkoli drink z jejich obsáhlého seznamu. Já ale vsadila na klasické mojito, které mě nakonec opravdu nezklamalo. Máta byla čerstvá, kostky ledu drcené na tříšť a o bílý rum také nebyla nouze. Kamarád si dával whisky sour a záhy se mu po tváři rozlil sladký úsměv. Jejich nabídka je totiž opravdu veliká. Vyberete si long i short drinky, nealko, kávu, čokoládu nebo fresh džusy. Pokud by vás náhodou během návštěvy přepadl hlad, mají tu také svačinkové klasiky jako nachos, chipsy nebo nakládaný hermelín. Co mi bylopo chuti ale ještě víc, byla hudba. Dobrá hudba od drum’n'bassu přes lounge po latino, při které se dalo povídat a která se k tomuhle podniku opravdu hodí.

Bar najdete v ulici Haštalská 15 hned za Roxy. Otevírací doba je od 16:00 do 2:00. Ideální místo na koktejl před párty i po kinu.