Ano, je to tak! Máme nový merch!

Na letošním Czech Design Weeku, který proběhl 2.–4. září ve Výstavní síni Mánes, jsme představili nový merchandise. Ten jste si mohli zakoupit na veletrhu knih a publikací o umění GHMP Art Book Fair, který proběhl 24.–25. září v Trojském zámku. Nestihli jste si merch koupit tam? Napište si o něj!

Taška vás zaujme pěti různými citacemi z článků našich redaktorů a když si text budete chtít přečíst celý, naskenujte si jeho QR kód, který je součástí designu. Můžete tak oplývat a hýřit vznosnými citacemi, ale také se dostanete do jejich kontextu a QR vám upgradne IQ. Intelektuální taška s rozměry nejen na knihy o umění, ale i na štětce a barvy (a i ná vás plantery jsme mysleli a proto má taška velkorysých 43 x 43 x 12 cm, aby se vám tam monstery i jiné pokojovky vešly jako do pokojíčku).

A protože samozřejmě fandíme udržitelnosti, taška je plátěná z kvalitní pevné tkaniny a recyklovatelná, od skvělého výrobce Malfini.

Napište si o tu svou. Za 400 CZK vám ji pošleme až domů. Napište si o tašku mailem na info@media4free.cz s předmětem MERCH22.