Patříte-li k části populace, která se zájmem sleduje i drobné vlnky na hladině českého hudebního rybníčku, neměli by vám uniknout IT. Tedy funkový projekt IT – iracionální tyjátr, infantilní troubové, intenzivní teta, ideální trapas, impregnované trenky…

IT momentálně pracuje na česko-anglickém dvojalbu s názvem eventuality, které je textově téměř komplet monotematické – názvy písní jako Skype, ICQ nebo Facebook napoví. A nepřekvapí, že hlavní www bod ITu je právě na Facebooku – www.facebook.com/itfunkpop. Na live podobě IT se samozřejmě pracuje, první koncertem se zatím čtveřice IT změní z projektu v kapelu.

Za hlavní ideou projektu navíc stojí dlouholetý tour manager J.A.R. a Monkey Business Jaroslav Janovský alias jarojan, posluchačům inteligentního českého popu ne úplně neznámá tvář. Nahrávku komplet míchá, točí všechny kytary, část kláves, programuje bicí a lví podíl má i na textech a hudbě ITu – poctivý přístup k posluchačům v rámci skladeb i zvuku lze více než předpokládat.

My předpokládejme brzké setkání se čtveřicí IT na jejich live show a doufejme, že to nebude jen „blízké setkání třetího druhu“, ale výborná klubová party. Kluky můžete samozřejmě na některém s jejich profilů jakkoli podpořit, námětů tam najdete víc než dost, kreativita hochům totiž rozhodně neschází.