Hned dvě japonské kapely, které bezpochyby patří mezi nejvýraznější metalové formace, vystoupí během jednoho večera na jednom pódiu! Crossfaith, jež během loňského premiérového vystoupení v Česku předvedli neuvěřitelnou show, se znovu vracejí do Prahy. Tentokrát k sobě přiberou také formaci Coldrain, která už letos v Čechách vystupovala jako předkapela Bullet For My Valentine.

Crossfaith vznikli v roce 2006 ve městě Osaka a již za pár let se dočkali značné mezinárodní pozornosti díky spolupráci s americkým labelem Tragic Hero Records. Poté, co odehráli Warped Tour napříč Severní Amerikou, dostali možnost zahrát na Reading and Leeds festivalu ve Velké Británii.

Ani Coldrain, kteří se zformovali v roce 2007 ve městě Nagoya, nejsou neznámou kapelou. Na svém účtu mají tři plnohodnotné desky a dvě další EP, nedávno navíc podepsali smlouvu s vydavatelstvím Hopeless Records. Kromě zmíněného turné s kapelou Bullet For My Valentine mají za sebou Coldrain další řadu velkých akcí a stejně jako Crossfaith se tento rok chystají na festival Download.

Crossfaith spolu s Coldrain přijedou do pražského klubu Chapeau Rouge už 9. června. Jako česká předkapela se představí electro-corová formace The Truth Is Out There z Ostravy. Kapacita klubu je omezená, opatřete si tedy své vstupenky co nejdříve a buďte připraveni na naprostý masakr! º


autor: Hedvika Pajerová