Estonští Ewert and The Two Dragons se téměř po roce vrací zpět do České republiky. Tentokrát do pražského klubu Chapeau Rouge, již 2. dubna ve 20:00!

Ewert and The Two Dragons se loni ukázali v Čechách úplně poprvé, a to na festivalu Colours of Ostrava. Tato estonská banda se teď českým hudebním fanouškům představí v kompletní sedmičlenné sestavě.

Jejich nápaditá hudba má daleko k mainstreamu, který je běžně slyšet v rádiích. Chytlavé melodie akustické kytary a kláves spolu s údernou rytmikou vás nenechají dlouho sedět.

Žádný div, že za krátkou dobu své existence sklízejí v Estonsku jednu cenu za druhou. Jejich druhé album Good Man Down obdrželo ceny hned dvě: stalo se nejlepší deskou a titulní hitovka je skladbou roku. Aby toho nebylo málo a kluci se neomezili pouze na estonský rybníček, podařilo se jim získat i další prestižní cenu – European Border Breaker Award.

Nenechte si ujít jedinečný koncert Ewert and The Two Dragons v Praze. Již 2. dubna, v pražském klubu Chapeau Rouge. Vstupenky v prodeji v síti Ticketpro, cena 295 Kč.

Ewert and The Two Dragons
Chapeau Rouge
Jakubská 2, Praha 1
út 2. 4. 20:00
www.chapeaurouge.cz
www.fource.cz

autor: Dominika Janigová