Klasická třípatrová party s názvem Bounce! Bounce! pomalu završuje pětiletku fungování. Není tedy divu, že se vystoupení DJského dua KAY & TVZEX, známého z kapely Sunshine, v klubu Chapeau Rouge jednou za měsíc stalo tradicí. V září si pozvali speciální hosty, kteří se hudebně pohybují mezi odnožemi hardcore a punku.

Forget Your Enemies je metalcorová kapela z Prahy, která vystupuje od roku 2013. Mezi jejich největší úspěchy z poslední doby se dá počítat předskakování legendární italské partě Helia na jejich červencovém koncertě v Chapeau Rouge.

„Rozhněvaný rock’n'roll – ideální k hádkám, podávání výpovědi nebo jízdě na obřím ještěrovi,“ to je definice hudebního žánru, ke kterému se podle vlastních slov řadí Fox Tail Rockets. Tato čtveřice indie punkrockerů z Prahy působí na scéně už pátým rokem.

Trojici live kapel uzavírají Saved by the Fortune, kteří nejsou pravidelným návštěvníkům Bounce! Bounce! party cizí. Tahle hardcore šestice už totiž pražský hudební underground okupuje skoro pět let.

Jako na každé Bounce! Bounce! party ani v září nesmí v Chapeau Rouge chybět nadané DJské duo Them Darned Teenagers, které se pohybuje mezi housem, dubstepem a drum’n'bassem. Program této unikátní třípatrové party doplní DJ Ed Bass, který svými sety baví fans po celém světě už deset let.

Akce se koná jako vždy poslední pátek v měsíci, tedy 26. září. Kde to žije, tam je Bounce! Bounce! º


autor: Hedvika Pajerová