Je tomu právě těžko uvěřitelných 70 let co se zrodila osobnost, která navždy změnila svět bojového umění a potažmo celého sportu. Nemluvě o matematice, přírodních vědách a náboženství. Vždyť žádný laureát nobelovy ceny za matematiku nedokázal napočítat do nekonečna.

Ano, řeč je o Chucku Norrisovi, jemuž se zmíněný husarský kousek povedl dokonce dvakrát! A k tomu si přičtěte jeho schopnost dělit nulou! Ani žádnému vítězi Grand Slamu se nikdy nepodařilo to, co Chucku Norrisovi. Porazit v tenise betonovou zeď! A mohli bychom dál pokračovat ve výčtu schopností jimiž nás tato největší osobnost světových dějin dnes a denně udivuje. Namátkou snad jen prásknutí otočnými dveřmi nebo dělání bublin z hovězích steaků.

Studentská léta.cz si proto dovolují vzdát holt mistru Chucku Norrisovi a rozhodli se uspořádat oslavu jeho 70. narozenin! Nejzásadnější narozeninová párty, jakou kdy měla Praha tu čest hostit, se uskuteční 22. dubna 2010 v důstojném prostředí KC Vltavská. Nebude nouze o kopačky z otočky, hovězí steaky a texaské roztleskávačky. O hudbu se postarají DJs Ranger Robot a Walker Friky Fling. Dress code je jasný: džínové košile bez rukávů, nunčaky, stetsony a kimona. Zkrátka – přijďte oblečení jako Vaše nejoblíbenější hvězda béčkových akčňáků. Čím lepší kostým, tím větší šance na přežití.