Poslední prosinec bývá považován za nejšílenější den v roce. Nejinak tomu bude v třípatrovém pražském klubu Chapeau Rouge, který je známý tím, že je v něm možné úplně všechno. Šílenou atmosféru budou mít na svědomí blázniví house, techno & dubstep DJs Schwa, Lucas Hulan, Hlava a spousta dalších.

DJ Schwa je znám především díky svým zkušenostem z ciziny. Jeho diář je plný zahraničních akcí, přesto si však najde čas i na vlastní tvorbu pod hlavičkou labelu Beef Records, který založil už v roce 2005. Spolu se „schwáčkem“ není možné nezmínit projekt Shades of Grey, který staví úspěchy po celém světě. Debutové album pojmenované Sound Machine zařadil časopis DJ Mag mezi 50 nejlepších alb roku 2012.

Nejen Schwa, ale i Lucas Hulan plave ve vodách house. Zástupce Nightphunk Recordings má v Chapeau Rouge vlastní rezidentní noc, začátky jeho hraní ale sahají až do roku 1996. Známý je nejen díky spolupráci se zpěvačkou Charlie One (Ohm Square), ale také díky pravidelným zahraničním setům – vidět a slyšet jste ho mohli ve Velké Británii, Polsku, ale také ve Švédsku.

Kuba Kubicek letos uzavírá už sedmý rok klubového hraní. Jeho party CUBISM je pravidelnou měsíční rezidentní akcí v Chapeau Rouge.

Dále hrají: Formi, Yannick, Hlava, Low Tact, Novinski, DJane Lu Michell, Fatte a spousta dalších. Největší party roku se koná na Silvestra a ty nesmíš v Chapeau Rouge chybět! º


autor: Hedvika Pajerová