Už zítra, 4. dubna, se koná čtvrtý ročník jarního studentského mejdanu s příznačným názvem Student Fest. Od 18:30 hodin nabídne pět pražských klubů – Vagon, Popocafepetl, Rock Café, Chapeau Rouge a K4 pořádnou porci muziky od ska a reggae přes rock, jazz až po drum & bass.

Hlavními taháky festivalu jsou ze zahraničních formací Kingston Cruisers (Maďarsko) a Searching for Calmp (Polsko). Z českých skupin si nenechte ujít divokou partu Hentai Corporation či The Spankers. Rozhodně bude z čeho vybírat, na sedmi stageích vás čekají desítky kapel.

Být studentem se vyplatí, vstup vás totiž přijde na pouhých 150 Kč, což je v dnešní době za tolik kapel výborná cena a ještě můžete hýřit až do rána, neboť následující den vás čeká velikonoční volno. Ostatní návštěvníci budou muset ze své peněženky vytáhnout 250 korun. Zároveň je potřeba upozornit, že vstup je omezen kapacitou klubů! Takže dorazte co nejdřív, máte se totiž na co těšit. Za zmínku stojí i doprovodný program, ve kterém se můžete zúčastnit například soutěže v pití piva. Podrobnosti najdete na stránkách www.studentfest.cz.