V sobotu 8. 6. měl proběhnout festival WOOF!stock – benefiční akce na podporu Pestré Společnosti o. p. s., která se zabývá výcvikem asistenčních psů pro handicapované v pražské Stromovce, okolnosti, bohužel, nedovolují uspořádat festival v plném rozsahu. I přesto se našlo na poslední chvíli řešení „jak z toho ven“…

Podle meteorologického webu yr.no se měl v sobotu uskutečnit první ročník festivalu WOOF!stock, mělo být jasno a 21 stupňů. Pak přišla tlaková níže ze severu, Arktida začala tát rychleji a HAARP provedl pokus s plazmovým oblakem. Zkrátka přišla povodeň. Po vytrvalých deštích pak nakonec přišel i zákaz vstupu do městských parků. Ten je sice v tuto chvíli již z části odvolán, ale strach z možného pádu stromů je stále silný. Představte si velkou stage a silný festivalový aparát.

Lidi kolem WOOF!Stocku nejsou hazardéři, a proto se rozhodli festival WOOF!stock v řádném termínu neuspořádat. Výhledově se akce uskuteční první týden v září 2013. Zároveň ale slíbili party, jak tedy z toho ven?

Parta z Pilot Klubu (Donská 19, Praha – Vršovice) pochopila tíhu a vážnost situace a vyšla vstříc jak jen mohla. Přenechala na 8. 6. svůj klub volně k užití, a to zcela zadarmo. Zatím je Pilot Klub, tedy bývalé prvorepublikové kino – krásně strohý industriální prostor, na klubové mapě Prahy dosud ne úplně objevený.

Co tedy zbylo z původního WOOF!stocku?
1) Benefiční akce pro Pestrou Společnost o. p. s., která se již 10 let zabývá výcvikem asistenčních psů pro handicapované
2) Část line-upu, a to: Zrní, Silent LUNO, Kilda, Vložte Kočku, Wild Tides, Bonus & Martin Tvrdý Trio, Please the Trees

A co přibylo?
1) Závěrečná Silent Disco afterparty, na které zahrají Mr. Moustache a Floex!
2) Jistota, že na vás nezaprší
3) Zbavení povinnosti platit vstupné (neb je dobrovolné)

line-up:
15:30 – Zrní
16:20 – Silent LUNO
17:10 – Kilda
18:00 – Vložte Kočku
19:00 – Bonus & Martin Tvrdý Trio
20:00 – Please the Trees
21:00 – Wild Tides

a na závěr Silent Disco afterparty DJs: Mr. Moustache a Floex DJ Set (!!!)

+ v pauzách vystoupí Jakub Cermaque Čermák a Iamme Candlewick