Co může být lepší než při vlahém letním večeru nasednout na loď a za rytmu swingu plout po Vltavě?

Tato sympatická myšlenka se lehko stane skutečností, pokud si zakoupíte palubní lístky na Swing na Lodi Tajemství, který se uskuteční 14. června.

Hudební tančírna popluje na divadelní lodi bratří Formanů, kotvící opět na pražské Náplavce. Petr a Matěj Formanovi s touto lodí procestovali celou Evropu a odehráli stovky představení. Přes léto bude loď, kromě Prahy, kotvit také v Ústí nad Labem, kde propůjčí svoje zázemí k představením spolku Činoherák Ústí, který navazuje na tradici zrušeného Činoherního studia.

Ale zpět do Prahy. Přesně ve 22 hodin odrazí swingující loď od břehu, aby po Vltavě plula až k Barrandovskému mostu a zpět. Během této cesty vystoupí v podpalubí lodi MELODY BOYS – hudební formace členů swing orchestru Melody Makers Ondřeje Havelky, které vystřídá usměvavý gentleman a příznivec meziválečné hudby DJ BILLY HOPP.

Loď opět přistane na Výtoni, a to na krátkou dobu o půlnoci. Za gramofony nastoupí DJ MACKIE MESSER a může se vyplouvat. Loď míní brázdit vody Vltavy až do rána a během této doby se můžete těšit také na šarmantní vystoupení mezinárodního esa pražské tribal fusion bellydance scény YAZZ a kouzelné SUZIE Q, na letní fashion show značky LAZY EYE, krátké taneční lekce ZIG ZAG STUDIA a další radosti.

Pokud jste propásli některou z minulých tančíren na lodi, v půlce června máte jedinečnou příležitost to napravit. Ale pozor, kapacita plavidla je omezena. º


Swing na Lodi Tajemství
Loď Tajemství (kotviště Výtoň, Praha 2)
so 14. 6. 20:00 • rezervace a předprodej za 280 Kč na www.smsticket.czautor: Adam Krátký