Ty tam jsou doby, kdy se šaty na svatby a večírky jely podle jediného mustru. Dneska platí, čím originálnější, tím lepší. Místo závoje můžete mít bílé dredy a místo prstýnku si pořídit třeba společně tetování. To aspoň neztratíte, až se budete na líbánkách ráchat v moři.

„Svatba už dneska naštěstí automaticky neznamená blond melír a bílé šaty až na zem,“ říká Saxana, kadeřnice a vizážistka z tetovacího studia Hell. „Holky jsou odvážnější, a nebojí se být jiné.“ Říká se, že každá nevěsta by měla mít na svatbě něco nového, něco starého, něco vypůjčeného a něco modrého. A to modré může být třeba právě účes! Ale nemusíte se bát, že vás v Hellu zřídí k nepoznání. „Dovedeme holky udělat nejen extravagantně krásné, ale samozřejmě i klasicky krásné,“ říká druhá z týmu hellích profesionálních kadeřnic a vizážistek, Monika.

A originální svatba není jen o šatech a líčení. Spousta párů si raději než prstýnky ze zlatnictví pořídí společně tetování. Může jít o „klasický“ kroužek okolo prsteníčku, ale i o jiné tetování kdekoliv na těle.

Nevěsty, co se necítí na šlehačkové šaty a natupírovaný drdol, ale neví kudy kam, se můžou svěřit do péče profesionálkám Monice a Saxaně, které společně rády vymyslí šmrncovní účes i líčení, co vám opravdu sedne. Od přirozeného po výrazné večerní. A nemusíte zrovna pomýšlet na vdavky, s extravagantním účesem z Hellu můžete vyrazit i na ples nebo večírek. º


Hell.cz
tattoo | piercing | body modification
Poupětova 7, Praha 7
www.hell.cz

Kadeřnictví a profesionální líčení
Saxana: 775 353 661
Monika: 775 353 651autor: Adam Zlatý