Od začátku roku se množí zmínky o HELL Party, extravagantním večírku pod taktovkou tattoo & piercing studia HELL.cz. Redaktorům Kulturní Pecky se povedlo proniknout do zákulisí nejhrubší párty ve městě a odhalit šokující skutečnosti.

Přestože se aktéři při svých show na HELL Party tváří jako největší machři, věšení na háky je ve skutečnosti strašně bolí. Málokdo ví, že před HELL Party drží půst a oddávají se meditacím, aby dosáhli transu, ve kterém dokážou bolest ze své mysli vytěsnit. Práh bolesti dále zvyšují hromadným požíváním alkoholu, opiátů a často také anestetik. K tomu provádějí do pozdních ranních hodin v holešovickém tetovacím studiu obskurní rituály.

Věšení na háky bolí. Ale stejně jako v jiných disciplínách se tréninkem a postupným zvyšováním zátěže pocit bolesti snižuje. Tělo si zvykne a hlava má pak možnost zkoumat a cíleně zpracovávat intenzivní prožitky. Jakékoli omamné prostředky by tomu bránily, součástí filozofie suspension (z angl. zavěšení – termín užívaný v body modification terminologii pro zavěšení člověka za kůži na háky, což je technika, která vychází z indiánských přechodových rituálů, nejčastější místa zavěšení jsou např. záda, kolena, stehna, lokty – pozn. red.) je stav maximálně čisté mysli.

Pravdou je, že někteří Helláci před show hubnou. Není to ale kvůli tomu, aby je věšení méně bolelo, ale kvůli tomu, aby vypadali lépe na fotkách.

Návštěvník HELL Party musí počítat s možným odvlečením na pódium, kde bude následně rozličnými způsoby trýzněn. Důležité je odebrat mu hodně krve, která slouží jako obětina temným mocnostem ze zásvětí. Zbytky krve se pak prodají barrandovským studiím, jež je pak používají jako filmovou krev v hororech a seriálech z lékařského prostředí.

Na akcích typu HELL Party není možné selhání, a proto na ní mohou vystupovat jen důkladně prověření aktéři. V Hell Show nebyla nikdy použita zvířecí krev a nikdo z kolektivu není praktikujícím satanistou.

Nejhustší orgie ale probíhají v zákulisí. Jestli jste viděli modelky z HELLu zahajující party módní přehlídkou, musí vám být jasné, že to nejsou žádné „frigidky“ a v backstagi rozjíždějí věci, které si snad ani nechcete představovat.

Neradi vám bereme iluze, ale po skončení show, očištění, zalepení a převlečení si všichni oddychnou, zhodnotí, jak to dobře dopadlo, a jdou na panáka. Co jste čekali? Je to HELL Party, ne turné Rolling Stones.

HELL Party
ROXY / NoD
Dlouhá 33, Praha 1
so 13. 4. 17:00
v předprodeji 650 Kč
www.hellparty.cz

autor: Adam Zlatý