Festivalová sezóna začíná rozeznívat venkovní prostory. Brněnským parkem Lužánky nebude ale znít pouze hudba, bude se cvičit i jóga. Festival WONDERPARK umožní objevit zázraky na hudebním i fyzickém poli už 11. a 12. června.

Propojování je současným trendem. Koncept, který rovnocenně spojuje jógu a hudbu, přirozeně vyústil z životních cest sourozenců Brzobohatých, kteří se nyní potkali, aby své světy mohli spojit. Pro každého bude na festivalu z čeho vybírat. Několik stylů jógy – vlídnější tempo či svižné vinyasy, meditace a relaxace.

Pro praktikování je vyhrazeno celé Středisko volného času Lužánky se všemi sály. Kapacita vstupenek na jógu je ale omezená. Na venkovním pódiu budou probíhat koncerty. Zahrají polští Kamp!, DVA, Monikino Kino, Kieslowski, Katarzia, Ghost Of You, Himalayan Dalai Lama nebo Tom Holic live. Festival WONDERPARK je místem pro oslavu života, místem pro sdílení radosti, inspirace, podporu. Místem pro učení a praxi, pro poslech a odpočinek. Představí aktuální hudební kapely, skvělé lektory jógy a instruktory meditace, speakery, místní umělce a milovníky chutného jídla. Během dvou dní zazní 10 koncertů, proběhne více jak 16 lekcí jógy a přednášek, program dále doplní četné workshopy a bohatý jarmark. ∞


Vstupenky k dostání v předprodejní síti www.smsticket.cz nebo ve studiu Yoga Lokah (Zelný trh 11, Brno). Aktuální informace o festivalovém dění sledujte na www.wonderpark.cz.


autor: Alexandra Třešňová