Festival Reggae Autumn od 17. září představuje pražskému publiku vynikající (nejen) zahraniční kapely z žánru reggae&ska a 8. října v holešovické La Fabrice naváže dalším koncertem – tentokrát si budete moct vychutnat jamajské rytmy v podání drážďanské kapely Yellow Umbrella a energické rocksteady od sympatických Švýcarů Open Season.

„Těžko uvěřit, že jsou z Německa,“ prohlásil o kapele Yellow Umbrella významný producent Victor Rice. Tahle parta kolem zpěváka/klávesisty Jense Storhschneidera upoutává především kombinací klasických jamajských rytmů s východoevropskými prvky. Jejich show připomíná zvíře vypuštěné z klece, jejich pohyb a energie na pódiu nenechají nikoho v klidu. Přestože na promo fotkách vypadají až seriózně, ve svých černých oblecích, naživo nenechají nikoho na pochybách, že to umí pořadně roztočit!

Open Season jsou českému publiku už dobře známí, několikrát vystupovali na letních festivalech a také v pražských klubech, dle jejich slov se do Čech vždy rádi vrací. Jejich svižné rocksteady vždy dokáže rozhýbat jejich posluchače, kteří pak s rukama nad hlavou sborově zpívají chytlavé texty z dílny frontmana Santoshe Aerhotta. Pro letošní turné si kapela zvolila místo tradičních bílých kostýmů černo-žlutou kombinaci. Přijďte si je poslechnout a posoudit, jak jim to v nových barvách sluší!

Kapely Yellow Umbrella a Open Season společně vystoupí na dvou koncertech v rámci festivalu Reggae Autumn, 8. října v holešovickém klubu La Fabrika a 10. října v plzeňském divadle Pod Lampou, na obou koncertech je podpoří pražské uskupení Chaotic.

Nenechte si ujít tuto příležitost poslechnout si dvě hvězdy reggae&ska scény během jednoho koncertu! Více informací na reggaeautumn.cz