Nové místo vždy vzbuzuje zvědavost, vyzývá k návštěvě. Ale ne do každého takového místa se budete pravidelně vracet. Prozradíme vám, kde strávíte noc plnou hudby pod banánovníky.

MONO FONO je nový kreativní a inovativní klub v centru Prahy. Vzdušný a velkorysý prostor pokrytý parketami s pohodlnými křesílky a gauči je místem, kde si nebudete připadat ztraceni jako v městském betonovém babylonu. Tady se totiž ocitnete v džungli – banánovníky a malby vás do ní přenesou, na jak dlouho jen budete chtít. Třeba od soumraku do úsvitu.

Klub není výjimečný jen svým designovým prostředím, ale i servisem vyšší kvality zaměřeným třeba na selekci nápojů. Je to místo, kde tuzemák ani svítící reklamní ledničky nenajdete. Kromě koncertů nejrůznějších žánrů, které klub otevírá 350 hostům, vás místo naláká na výstavy, workshopy nebo pop-up food.

MONO FONO je místem, kde si citlivé oko umělce a estéta přijde na své, labužník nepohrdne nabídkou jídla, znalec vín ocení paletu těch francouzských a milovník hudby si užije nejen vytříbenou kvalitu, ale i skvělý zvuk. A to vše přímo v centru Prahy na 588 metrech čtverečních. Tady se žije zítřek.

Přijďte se přesvědčit na vlastní uši, oči i kůži už 23. února, kdy se na noci německého labelu Beste Modus představí DJka Cinthie a Ed Herbst. Husí kůže zárukou. º


MONO FONO
Jungmannova 15, Praha 1
www.facebook.com/monofonoclub