S VIBRATOR party v Roxy je to jako s vibrátorem – každý o něm slyšel, ale málokdo si ho skutečně vyzkoušel. Vibrator totiž není jen tak pro každého.

Je-li Vibrator to pravé i pro vás si nejlépe ověříte, budete-li v sobotu večer na Radiu 1 poslouchat stejnojmenný pořad DJe Tvykse, nebo navštívíte-li stránky roxy.czthanksgodforvib.blogspot.com, kde najdete nejčerstvější hudební materiál všech zúčastněných.

S Vibratorem zažijete pokaždé něco neotřelého a dobrodružného a nechat si takový zážitek ujít kvůli obavám z „něčeho nového“ by tedy byla sakra škoda! Konec dvojsmyslů – i když na tuhle party budete minimálně dva zbystřené smysly potřebovat – beaty vám totiž polezou ušima a oči budete valit na projekci VJe Quarka… ostatních smyslů se pro ten večer můžete bez obav „zbavit“.

Party Vibrator vám tradičně přináší DJ TVYKS, který střídavě žije a hraje v Praze a v Berlíně a jakožto rezident této noci do Prahy pozval tak zvučná jména jako jsou DJ Zinc, Zombie Nation, Drop the Lime nebo Boy 8-Bit. S nasazenou laťkou rozhodně nejde dolů, tedy žádné „How low can you go“ se tu nekoná, i když možná zazní… Na červnovém vydání Vibratoru totiž tentokrát vystoupí rozverné britské duo JACK BEATS! Beni G(Mixologists) a Plus One (Scratch Perverts) reprezentující novou vlnu britské taneční hudby, bohaté na basseline, dropy, zábavné acapelly a wobble. Jack Beats už mají na svědomí oficiální remixy pro umělce formátu Skreama, Big Boie, Boy 8-Bita La Roux nebo třeba Fake Blood, ale nespí na vavřínech! Koncem dubna na domovském labelu Cheap Thrills např. vydali zábavně „rozbublaný“ singl All night.

Svůj set si v sobotu 11. června vystřihne i stále populárnější producent a DJ ze Slovenska, BAD MOJO, který pouští velmi taneční věci ve stylu fidget house. A aby těch „nóvostí“ nebylo v Roxy náhodou málo, nadupanou sestavu doplní duo TEN TEN, šikovní studeni uměleckých škol elektronickou muzikou (a Tvyksovými party) odkojení. Tvorbu všech zmíněných účinkujících najdete na soundcloud.com – pro lepší účinek Vibratoru tedy doporučujeme tenhle žhavý materiál řádně nastudovat!

VIBRATOR
Experimentální prostor ROXY/NOD
Dlouhá 33, Praha 1
so 11. 6. 22:00
předprodej 150 Kč