Listopad 2022. Pražská tržnice, hala 17. Neone. Klub, kavárna, galerie; platforma pro nové myšlenky a přístupy. Měsíc se rozvíjející prostor pro tvorbu a setkávání. Místo pro otevřené lidi, které zajímá kultura města a kultura ve městě.

Dvacet tři dní záře. Místo, které z původního záměru pop-upu na jeden měsíc přerostlo v roce 2013 ve čtyřleté dobrodružství kolektivu Lunchmeat, jeho přátel, fanoušků klubové hudby audiovizuální zábavy. Poté se znovu zhmotnilo na střeše Křižíkových pavilonů v roce 2019 v rámci Pražského quadriennale. Na podzim 2022 se Neone rozzáří znovu a tentokrát bude svítit nejen v noci, ale i ve dne.

Neone; neustále se proměňující tvůrčí prostor, kde měsíc žijeme, pracujeme a potkáváme se s těmi, kteří žijí současným audiovizuálním uměním a klubovou kulturou a představujeme ji těm, kteří do tohoto světa a jeho hodnot pronikají. Neone; platforma, která pečuje o svobodomyslnost, otevřenost, vzájemnou zodpovědnost, a respekt. Neone; klub, kavárna, galerie
Poprvé se Neone otevře v pátek 4. listopadu a bude pro všechny open 23 dní, až do 27. listopadu. Více informací na sociálních sítích na www.neone.cz.

text: Anna-Marie Bartová

NEONE
Hala 17 (Holešovická tržnice, Bubenské nábřeží 306, Praha 7)
4. 11. ­— 27. 11.