Kam míří na jaře kroky pražských milovníků filmu? Přeci na Anděl do kina CineStar, kde se tradičně koná festival Febiofest. Pokud vyrazíte rozšířit si obzory ohledně světové kinematografie, jistě po projekci budete mít chuť jen tak si popovídat s kamarády, poselechnout si dobrou muziku a vůbec zažít něco zajímavého. Od toho je tu doprovodný nejen hudební program v suterénu zmiňovaného kina nebo v přilehlé pizzerii Mediterane.

Na co se můžete v frámci Music Festu těšit?
Na své si přijdou fanoušci všech možných žánrů. V sobotu 24. března návštěvníky roztancují napříkald Feher Fekete Kerek nebo Dub O Net svými rytmy ska s world akcentem, následující den budou jistě potěšeni ti, kteří mají rádi hravé textařství – ať v podání pražské skupiny Vltava nebo písničkářky Žofie Kabelkové. V pondělí 26. března pódium hlavní scény ovládne například formace Toxique a ani další dny nebudou chudé na zajímavou muziku.

Všem, komu je jasné, že pop nemusí být jen nasládlá vata linoucí se z komerčních rádií, udělá jistě radost úterní Sunflower Caravan a jejich elektronický příval energie, o den později tu přijdou na své milovníci hiphopu a funky – jim se jistě trefí do noty uskupení Takin’Off. A ve čtvrtek 29. března se Malá scéna v Pizzerii Mediterane rozezní indie rockovými melodiemi formace Please The Trees.

Jak na Malé, tak na Hlavní scéně bude z čeho vybírat každý den vždy od půl sedmé. A ani poté, co kapely dohrají, zábava nekončí, ale na podiu přivítáme DJs z Radia 1, kteří vás budou bavit až do ranních hodin.

Co dalšího nabízí doprovodný program?
A nejen hudbou je naplněn doprovodný program. Jeden z večerů bude věnován například ilustrátorům a bude tu ke zhlédnutí výstava. V rámci festivalu jistě potkáte v suterénu CineStaru stánky se současným netradičním designem oděvů, šperků a dalších věcí a širokou škálu občerstvení, kde myslíme samozřejmě i na vegetariány.

Místo konání:
Multikino Cinestar – Anděl, Radlická 3179/1E
150 00 Praha 5 – Smíchov
Program začíná každý den v 18.30
Vstup je tradičně zdarma

Hlavní scéna:
Garáže, -3.patro

Malá scéna:
Přízemí, Pizzerie Mediterane