V pátek 10. listopadu se tentokrát otevřou brány pražského výstaviště v Letňanech, v jehož areálu bude po celý víkend probíhat v pořadí již osmý ročník mezinárodního konopného veletrhu Cannafest, který je největší akcí svého druhu na světě.

Na loňském ročníku se představilo 252 vystavovatelů z 25 zemí, jejichž produkty si prohlédlo úctyhodných 30 193 návštěvníků. „Tím byl znovu překonán návštěvnický rekord a jsem přesvědčen, že letos ho překonáme znovu,“ věří ředitel Cannafestu Lukáš Běhal. „Celková výstavní plocha bude oproti loňsku rozšířena o dalších 3 000 m2,“ dodává. Jako každý rok bude jedním z největších lákadel veletrhu mezinárodní odborná konference a bohatý doprovodný program.

První den konání Cannafestu, tedy v pátek 10. listopadu, bude od 11:00 do 13:00 otevřeno pouze pro registrované vystavovatele a obchodníky. Pro veřejnost se v pátek brány veletrhu otevřou ve 13:00. V sobotu a v neděli bude výstaviště otevřené celý den.

Připravený doprovodný program je také v podobě hudebních akcí v Cross Clubu, Paláci Akropolis a v několika dalších klubech. V místě konání bude otevřeno kino, čítárna, free zone, chillout zone a vapo lounge.

Organizátoři Cannafestu si na letošní rok přichystali ještě jednu zajímavou novinku, kterou je první ročník přidružené obchodní konference EuroAmCBC (European American Cannabis Business Conference). Ta se koná 8. a 9. listopadu v paláci Žofín a Cannafest tak na ni bude plynule navazovat.

Vstupné za zvýhodněné ceny je v předprodeji na webu GoOut. Další informace sledujte na Facebooku Cannafest a internetových stránkách www.cannafest.com. º


autor: Adam Krátký