Open Air Festival dává jedinečnou příležitost být u premiéry některých skladeb z chystané desky britských Kosheen.

V rámci vystoupení Kosheen DJs totiž zazní některé skladby z alba, které kapela intenzivně připravuje ve studiu. Další dobrou zprávou pro fanoušky taneční hudby je vystoupení WeKi DJs, pražských minimal techno producentů, kteří sklízejí úspěch především za českými hranicemi. A do třetice všeho rychlého – zásadní novinkou je, že jeden z návštěvníků festivalu se stane novým majitelem krásného kombi Seat Ibiza SC. Pravidla soutěže stejně jako časový line-up celého festivalu bude už příští týden na internetových stránkách www.openairfestival.cz.

Kosheen DJs zahrají „neslýchaný“ set
„Našim fanouškům zahrajeme některé nové zvuky a aranže, na kterých jsme v poslední době pracovali,“ prozrazuje Markee Substance, polovina britského dua Kosheen DJs. To znamená, že vystoupení této DJské formace na Open Air Festivalu bude nejen plné známých hitovek, ale také nového studiového materiálu. „Půjde i o skladby, které se objeví na nové desce Kosheen, na které pracujeme,“ dodává Markee.

Pro nedočkavé fanoušky přinášejí Substance a Decoder (tedy Kosheen DJs) několik nových studiových mixů, které najdete na jejich Twitter profilu na www.twitter.com/kosheen1, odkud si je můžete také zdarma stáhnout.

Dobré zprávy pro fanoušky minimal techna od WeKi DJs
WeKi, tato čtyři písmena znají více fanoušci „chytré elektronické hudby“ v zahraničí než u nás. Paradoxně jsou WeKi z Prahy, ovšem jejich vystoupení se v poslední době odehrávají spíše v zahraničí (Německo, Francie, Itálie, Jižní Amerika, Turecko…). WeKi budou další kapelou, která na Open Air Festivalu bude představovat své nové album. Jejich deska nese název Evil Kiss a WeKi ji budou servírovat ještě pěkně „za čerstva“, Evil Kiss totiž vyšla v letošním roce.