Sluníčko sice teprve začíná nabírat na síle, ale většina z nás si už plánuje letní program. Kromě dovolené u moře nebo na chatě bývá samozřejmostí návštěva některého z hudebních festivalů. Proč nezkusit třeba ten nejekologičtější?

Open Air Festival je proslulý svým ekologickým zaměřením (recyklace, ekohlídky, třídicí linka), za nějž si „vykoledoval“ mezinárodní uznání v celosvětové soutěži A Greener Festival Award a jako první český festival se tak zařadil k prestižním zahraničním akcím jako například Glastonbury.

Největšími lákadly jsou ale jména. Konkrétně skotská kytaristka a písničkářka Amy Macdonald a král elektronické taneční hudby Fatboy Slim. Oba si tak zároveň letos na Open Air festivalu budou moci odškrtnout svou českou festivalovou premiéru.

I výčet dalších umělců, kteří naplní festivalový program, je lákavý a neomezuje se pouze na hudebníky a kapely: Mando Diao, Gorillaz Sound System, Rizzle Kicks, Booka Shade, Bloody Beetroots Dj Set, Nightwork, Support Lesbiens, Xindl X, Ivan Mládek, autorské čtení Emila Hakla, živé vystoupení televizní show Na Stojáka a mnoho dalších divadelních, sportovních a adrenalinových aktivit, workshopů a atrakcí pro děti.

S dětmi nebo bez dětí, na kytary nebo elektroniku – všichni bez rozdílu si na Open Air Festivalu najdou to své. A navíc při troše štěstí ještě nachytají bronz.

Open Air Festival
letiště v Panenském Týnci
9.–11. 8.
vstupenky Ticketpro VIP 1 860 Kč / klasika 990 Kč
Další podrobnosti na www.openairfestival.cz