Silná německo-britská dvojka se do Prahy vrací na house & techno akci londýnského kolektivu DJs Republic Artists. V sobotu 16. dubna jim budou patřit všechna tři patra tohoto historického klubu v centru Prahy. Republic Artists navštěvují Prahu rádi a často a v roce 2016 je bude Chapeau Rouge hostit už potřetí.

Nick Elia (UK) se kromě elektronických počinů podílel také na projektech převážně akustické a vážné hudby nejen ve Velké Británii, ale například i v Německu. Na labelu Republic Artists vydal EP o třech skladbách, které hráli umělci jako Spartaque nebo Paco Osuna, track Glue zazněl i na stanici BBC Radio 1. Pokud Nick zrovna neskládá nebo nehraje vlastní muziku, věnuje se vyučování coby zástupce SAE Institutu na univerzitě v Surrey a v Keele. Na dubnové akci Republic Artists v Praze mu bude patřit club floor, kde zahraje ve společnosti DJs Astra & Aurorra, Robert Heinrich a Sendlak.

Německý DJ a producent Agent! se po roce vrací na místo činu. Během své dvacetileté kariéry vystupoval na nepřeberném množství akcí a kromě domácí Evropy ho mohli lidé slyšet například i v Tokiu, pomyslný zářez má i z vyhlášené akce Love Parade nebo věhlasného londýnského Fabricu. Jeho tracky vyšly na labelech zvučných jmen, jako jsou Cocoon, Desolat nebo Moon Harbour. V dubnu vystoupí na underground stage ve společnosti DJs Ark a Thomas Tesla.

V sobotu 16. dubna si v Chapeau Rouge užijete dávku house & techna s londýnským soundem! º


autor: Hedvika Pajerová