Ve dne a v noci bude mít Open Air Festival v Panenském Týnci dvě tváře. Přes den je multikulturním festivalem s hvězdami jako Chemical Brothers (UK), Leftfield (UK), Interpol (US), Good Charlotte (US), DJ A-Skillz (UK) a Goose (BE). Českou scénu budou reprezentovat Tata bojs, Švihadlo, Mig 21, Nightwork, Sunshine, J.A.R., Skyline, No Name, Vltava a řada dalších. Chybět nebudou sportovní aktivity, koutek pro rodiny s dětmi, workshopy a divadla…

Se soumrakem se ale letiště v Panenském Týnci od 11. do 13. srpna 2011 promění v obdobu Stodolní ulice, která nikdy nespí. Festivaloví fanoušci si budou moci vybírat z několika klubů – každý s jiným stylem – od houseu, drum and bassu, techna, reggae… Celkem tak Open Air Festival nabídne nejméně 8 pódií s hvězdnými DJs.

„OAF“, jak projektu familiárně přezdívají jeho tvůrci, vyroste na letišti v Panenském Týnci, nedaleko Loun. Tohle místo jepověstné pro svou pozitivní atmosféru. Nedostavěný gotický chrám v obci je podle senzibilů zdrojem léčivé energie. A to nejlepší je, že celá tahle paráda je dostupná autem z Prahy – cesta trvá pouhých 30 minut v běžném provozu.

Více na www.openairfestival.cz.