Každá závěrečná párty by měla být velkolepá. A stejně jako každý rok bude i poslední akce roku 2016 v Chapeau Rouge poskládaná ze setů místních rezidentních DJs. Právě zveřejněný program slibuje tři patra nabitá muzikou, nebude chybět house, dubstep, techno ani d’n'b.

První patro ovládne pohodová dvojice DJ Fatte a djane LuMichell. Ta se stará o zábavu každé úterý v club floor na svojí akci Partylicious, která letos oslavila už deset let r’n'b rytmů.

Club stage bude patřit house & techno music v podání matadora pražských klubů Dana Cooleyho známého také z Radia 1. Střídat ho bude neméně slavný DJ Schwa, který se na scéně pohybuje už šestnáct let. Dalším veteránem české house music je Lucas Hulan, zakladatel Nightphunk Recordings. Kvarteto DJs této stage doplní Thomas Tesla, který je za hranicemi České republiky také dobře známým londýnským DJem.

Patro s názvem Underground ovládnou DJs ze známé pražské crew Bass Drop. Svoji účast přislíbil pravidelný DJ středečních párty Wed Bass, který si říká Hlava. Chybět nebude ani Novinski nebo Low Tact a další zástupci tohoto uskupení s pořádnou porcí dubstepu a d’n'b.

Vstupenky na poslední letošní párty jsou v prodeji na serveru GoOut za 200 a 300 Kč, na místě budou k dostání za 400 Kč. Kdykoliv během večera je možné odejít z klubu třeba na ohňostroj a zase se vrátit zpět. Nový rok se slaví tancem až do osmé ranní! º


autor: Hedvika Pajerová