A nejen to! Chapeau Rouge, ojedinělý třípatrový klub v historickém centru Prahy, slaví koncem října své 94. narozeniny. Ale už teď se můžete těšit na nejlepší české kapely a DJs.

Na oslavě zahraje kromě jiného jedna z předních současných českých ska formací – Sto zvířat. Kapela letos slaví už 23. výročí své existence a za tuto dobu stihla odehrát více než 1 500 koncertů nejen v České republice. Zahrají v -2. patře klubu společně s DJským duem KAY & TVZEX (Sunshine), které je dobře známé z pravidelných akcí Bounce!Bounce.

Nebude chybět ani hvězda české elektronické scény DJane Lucca. V -1. patře Chapeau Rouge vám tahle světově známá královna techna naservíruje svůj set na stříbrné disko kouli. Ačkoliv datuje začátek profesionální kariéry do roku 2002, na scéně se pohybuje už od roku 1999, vydala deset CD a svojí tvorbou přispěla na více než sedm kompilací. Ne nadarmo se pyšní titulem „neznámější český DJ“.

Dále hrají: Fanfare Oranzada, Al Vellia (USA), DŽEJÁR, DADA, Schwa, Bass Drop, Mersi, Dan Cooley, Subgate, Rob Smile, Kuba Kubíček a Jakobeen.

Vstup je tradičně zdarma. 24. října nesmíte v Chapeau chybět!


autor: Hedvika Pajerová