První listopadovou sobotu se v nově zrekonstruovaném klubu Mecca odehraje premiérový díl eventu Pulse, s headlinerem Jay Lumenem.

Jeho DJ sety staví ze stylů house, tech-house s prvky techna. Jsou dynamické, pulzující, s příjemnými melodiemi a vokály. Jsou krásně srozumitelné a poslouchatelné. Spolupracuje s nejznámějšími světovými DJs a producenty, jako jsou Umek, Sebastien Leger, Adam Beyer, Gary Beck a další. Na svém kontě má úspěchy v podobě prestižní světové hitparády TOP 20 UK CHART, jeho skladby se pravidelně pohybují na předních místech v TOP 100 nejprodávanějších skladeb na hudebním prodejním portálu Beatport. Jeho produkce vychází na mezinárodních vydavatelstvích, jako jsou Drumcode, Ministry od Sound, 100% PURE, Great Stuff, Mistake Music, Saved.

O support tohoto mistra zvuku se postarají domácí zástupci Adam Cloud, Pete Walk, Subgate, Revis a Da Moon, kteří vhodně zapadnou do hudební koncepce hlavního pódia.

Event Pulse si pro všechny návštěvníky přichystal bohatý hudební program i na druhé stagi v rytmech minimal a deephouse, kde bude hlavním hostem britský umělec Jag Kiranmay, Rob Smile, půvabná djane Sonja, ruský Van Vega a talentovaný Peter Costa.

Pulse
klub Mecca
U Průhonu 3, Praha 7
so 3. 11. 22:00
předprodej 190 Kč / na místě 290 Kč
VIP předprodej 490 Kč / na místě 690 Kč

Aktuální informace na www.facebook.com/events/348687338543891/


autor: Petra Šafářová