Skupina De Phazz vydává tento pátek už osmé řadové album. Novinku nazvanou Lala 2.0 přivezou 10. května do Prahy na svůj koncert v klubu Retro na jejich u nás druhý koncert (a první klubový). Připomeňte si některé klipy party famózních muzikantů kolem producenta Pita Baumgartnera.

No Jive

První klip De Phazz z jejich debutového alba Detunized Gravity, které vyšlo v roce 1997. Předznamenal jejich fenomenální úspěch a odstartoval kariéru trojice Pit Baumgartner, Karl Frierson a Pat Appleton.

The Mambo Craze

Z alba Godsdog z roku 1999 pocházejí dva velké hity De Phazz. Na The Mambo Craze kapela natočila parádní animované video, v Anchorless posluchače uklidňuje nejenom famózní hlas Pat Appleton, ale také obří akvárium a podmořské záběry například na plavající tuleně.

Anchorless

Death by Chocolate

V roce 2001 De Phazz vydali výbornou desku Death by Chocolate a natočili stejnojmenný klip. Hudbu De Phazz označili hudební publicisté jako sofistikovanou zábavu nejvyššího stupně. „Je velmi zábavná, obsahuje řadu skrytých sarkastických narážek,“ popsali desku, která kapele vynesla nominaci na Echo, německou obdobu ceny Grammy.

Další podrobnosti o koncertu De Phazz v Praze 20. 5. 2010 najdete na www.cnfrnc.cz a facebookovém profilu akce De Phazz Live. Vstupenky jsou k dostání v sítích předprodeje Tickepro, Ticketportal a v pokladně klubu Retro.