To, co nosíš uvnitř, definuje kdo jsi. Odhoď masku a neboj se být sám sebou. Transparentní znamená sebevědomé! A přesně takové jsou i ledvinky, batohy a tašky přes rameno, které jsme uvedli na kulturní pole v březnu 2018 společně se zlínskou designovou značkou Playbag.

S batůžky a taškami přes rameno budete mít u sebe vše potřebné a díky všité kapsičce rozměrů přesně na Artikl ukážete, že jste kultivovaný člověk se zájmem o kulturu, který ví, že pero je mocnější než meč. Nadčasový design přináší i ledvinka, která vás obejme, a vy už ji nebudete chtít odložit. Stane se součástí vašeho dne a nesundáte ji ani odpoledne a večer. Oblíbíte si jí natolik, že s vámi sroste a stane se vaší třetí ledvinou. U ní to totiž nejde jinak a je jedno, jestli jí budete nosit kolem pasu nebo přes rameno.

Batůžek, taška přes rameno i ledvinka jsou ideální do města, přírody, na nákup, do školy. Kamkoli. Naleznete na nich zlaté logo Artiklu. Seženete je v kamenném obchodě Playbag (Bořivojova 106, Praha 3) nebo na webu playbag.cz. Kulturní měsíčník Artikl už do originální kapsičky ale musíte shánět každý měsíc sami.

P. S. Užíváním tohoto merchandise sdělujete, že kultivovanost zvítězí nad lží a
nenávistí.