… něco pěknýho? Nebo nadělit příbuzenstvu či kámošům prezent, co stojí za to? V narvaném obchoďáku ho nehledej a radši vyraz na vánoční nákupy do tetovacího studia.

A co by taky ne! Fusekle se vytahají, prachy utratí, knížku přelouskáte za jedno odpoledne, ale tetování, to je dárek, který vydrží. A piercing jakbysmet. Dárkový poukaz z HELL.cz je prostě trefa do (inkoustově) černého!

Fanoušky ocelových háků, fetiše a dekadentního umění rozdivočí vstupenka na HELL Party. Lupeny na nejhrubší party ve městě jsou konečně v prodeji a do konce roku je splašíte za libových 550 Kč. Po roční pauze můžete vsadit na to, že HELL Party, která se přesouvá na lepší adresu do Roxy, bude fakt nářez.

Jestli jste víc na šmuky, parádníkům i parádnicím pořiďte torques. Na tyto šperky si potrpěli Římané i Keltové, tvar kruhu symbolizoval nejen ochranu, ale i moc jeho nositele. Nosili jej bohové a bohyně, hrdinové, válečníci, kněžny a knížata. Z toho je jasné, že torques není pro každého. Musí se umět nosit. Jednoduchá linie masivního ocelového šperku je totiž nebezpečně sexy!

Anebo darujte Kun*y. Přesně takhle (ale bez té hvězdičky) se jmenuje originální kalendář obrazů tatéra Babooa. Ideální dárek pro kámoše, nabíječe i feministky. Každý měsíc nová kun*a, to vypadá na hodně vyvedený rok! A protože jsou ty Vánoce a v HELLu jsou dobráci od kosti, část výtěžku z kalendáře bude věnována na boj proti rakovině děložního čípku. Místo Ježíška prostě nechte letos nadělovat HELLíška.

autor: Adam Zlatý