Pokud se na začátku dubna vydáte do pražské čtvrti Karlín, jistě tam mezi bývalými továrnami objevíte čtvrtý ročník projektu CODE:MODE, zaměřený na autorskou a originální módu. Akce letos pro návštěvníky slibuje jak vyšší počet prodejních stánků, tak i doprovodný program v podobě futuristického baru Wakata, speciálního light designu či dvě módní přehlídky pojaté jako vizuálně atraktivní show.
Hlavní snahou projektu je poskytnout prostor mladým a talentovaným designérům, návrhářům, či šperkařům, kteří na improvizovaném tržišti nabízejí svoje práce. Vzhledem k neustále se zvyšujícímu zájmu veřejnosti mají všichni, kdo se aktivně CODE:MODE zúčastní, dokonalou příležitost dostat se do širšího povědomí. Tento rok se kromě stálic, které se zúčastnily všech ročníků (Yaxi taxi, Hedush, Mayda, Atom rat, Punktura, atd.), objeví i nováčkové jako například Zazu laka jewellery, Samo sato – důvtipné doplňky nebo Fifle – originální šperky vyřezávané z nerezové oceli.
V industriálním prostoru bývalé karlínské továrny se představí dohromady více než 80 tvůrců módy a doplňků. Na tamním pódiu se také budou po celý den střídat Djs, které večer podpoří i kvalitní videoprojekce.

CODE:MODE
Prague free fashion
weekend
Karlin Hall, Thámova 14, Praha 8
9.–11. 4.