Blíží se nám Velikonoce a s nimi je spojeno jedno milé pořekadlo. Tvrdí se v něm, že pokud chcete předejít tomu, aby vás pokakal Velikonoční beránek, musíte se na Velikonoční pondělí pyšnit něčím novým na sebe. Pokud máte všechny obchodní domy, obchodní centra a vietnamské tržnice v okolí prochozené a nic příliš inspirativního vás dosud netrklo, nezoufejte. Na pořízení té pravé jarní funglovky je nadcházející CODE:MODE jako stvořené.

Tato prodejní přehlídka autorských šperků, módních doplňků a samozřejmě módy jako takové se bude tentokrát konat v Karlin Hall (Thámova 8, Praha 8 ) právě předposlední předvelikonoční víkend, tedy 15.–17. 4. Vstup již tradičně zdarma.

Pro všechny zúčastněné je připraven bohatý doprovodný program a komfortní zázemí, čítající např. kavárnu a bar BIO OKO, pracovní koutek s Wi-Fi, dětský koutek, workshopy a dílny pro děti, odpočinkové zóny, či zóny na hraní.

Doprovodnému programu budou vévodit dvě módní přehlídky vybraných designerů vždy v páteční a sobotní večer, jejichž atmosféru dotvoří důmyslné živé projekce v režii LUNCHMEATu. Premiérově je do programu zařazena také dětská módní přehlídka. Na hlavní hudební scéně se vystřídá mozaika DJů a VJů. Náplň programu zpestří také divadelní a taneční představení.