Možná jste už někdy zvažovaly, že byste své tělo zkrášlily neobvyklým šperkem intimnějšího rázu. Ozdobu, která by byla hodně osobní a tak trochu tajemství. Věděli by o ní jen ti nejbližší (tedy, s výjimkou babičky).

Jenže – u intimních piercingů, jak se souhrnně označují piercingy genitálií a bradavek, je tu ten zákeřný stud. Sundat kalhotky nebo podprsenku před cizím mužem může být někomu nepříjemné, už jenom pokud jde o lékaře. Přístup k tělu v piercingovém studiu Hell je samozřejmě zcela profesionální, ale pořád je to týpek vyzbrojený piercingovými kleštěmi a ostrou jehlou.

Proto Hell nabízí i alternativu. Piercerka Kakina je šikovná kočka, která precizně zvládá nejen piercingy všeho druhu (a to prosím skoro bezbolestně!), ale udržuje i skvělou náladu, kterou ocení především ty nervóznější z vás. Svléknout se před touhle usměvavou propíchanou slečnou je asi tak divné jako potkat se ve sprchách na koupališti. Samozřejmý je přístup profíka, pro kterého není důležité, jestli píchá jazyk, ucho nebo bradavky, ale jestli odvede dobrou práci… A dobrá tedy rozhodně bude!

Ať už se Kakina věnuje své vášni poledancu, který vyučuje, nebo vysněné práci s lidmi v Hellu, dává do toho všechno. Z potenciálně trapného a bolestivého zážitku se tak stane taková malá dámská party : )

Ale samozřejmě každá jsme jiná, a proto intimní piercing z rukou piercera Michala nebo Míly není problém.

autor: Eva Železná