Bylina známá a užívaná již tisíce let před naším letopočtem zůstává v povědomí české veřejnosti pouze jako něco zakázaného. Festival Cannafest si klade za úkol tento předsudek změnit. Na loňský úspěch navazuje druhý ročník, který proběhne 25.–27. listopadu v holešovickém Výstavišti.

V halách Výstaviště Incheba v Praze Holešovicích se setkáte s předními tuzemskými a zahraničními odborníky, kteří se zabývají blahodárnými účinky cannabisu v nejrůznějších odvětvích. Přednášky, které se zde uskuteční, budou opravdu různorodé a obsáhnou celou škálu využití „trávy“ – od výroby oblečení, kosmetiky, až například po stavbu domu, zdůrazněné bude medicínské využití konopí. Doplní je praktická část, takže si na festivalu můžete prohlédnout a koupit konopnou kosmetiku, oblečení, zdravotní či potravinářské produkty a další.

Organizátoři očekávají velkou účast, a to vzhledem k návštěvnosti prvního ročníku, která se pohybovala kolem 17 tisíc lidí. I druhý ročník je otevřen široké veřejnosti a všem, kdo se chtějí dozvědět více o konopí, všech jeho účincích a širokému využití. Rezervujte si tedy poslední listopadový víkend. Připraveny jsou soutěže o vstupenky, veškeré informace jsou na stránkách www.cannafest.cz.

Cannafest Praha 2011
25.–27. 11.
Výstaviště Incheba
Holešovice, Praha 7