Na střeše OD Kotva s jedinečným výhledem na Staré Město pražské si můžete vychutnávat atmosféru jako na horách v Apres Ski stanu. Apres Ski je prostorné 16úhelníkové šapitó s plně vybaveným barem, DJským pultem a prostorem k tančení a sezení.

S Bombardinem, tedy dobrým italským lomcovákem, či Majzlem, lahodným pivem Maisel’s Weisse, nebo s kvalitní pálenkou se budete cítit jako na kopci v Alpách. Projekt je otevřen pouze na zimní sezónu a jeho cílem je doplnit kulturní zážitky v centru Prahy o atmosféru jako v Apres Ski baru.

První párty se zde uskutečnily v listopadu, například na zahájení proběhla electroswingová tančírna s DJ Paolo di Maki, DJové zde mixují také electro nebo nostalgické retro 90s hity. V prosinci bude šapitó, vyhřívané na příjemných 20 °C, také otevřeno denně a pátky a soboty opět oživí DJs a další hudební projekty. V té době už by mohla být kolem stanu pěkná hromádka sněhu.

Apres Ski stan se otevírá každý den v 16:00 a DJs začínají roztáčet své vinyly každý pátek a sobotu od 19:00. Bar je tedy dobré si vybrat jako startovní místo před cestou do klubů, kterých je v okolí Kotvy směrem k Dlouhé ulici nepřeberně.

Bavte se! Už znáte to motto? Festival pohody – každý den v centru Prahy. Info o programu na www.apresskikotva.cz.

Apres Ski stan
OD Kotva – 5. patro
náměstí Republiky 8, Praha 1
po–ne 16:00–22:00
každý den vstup zdarma

autor: Karel Perný